M15 Karshi
Tournament details

M15 Karshi

 
Date:Oct 07, 2019
Rank:Futures
Association:ATP
Court type:
 
Hard
Country:Uzbekistan Uzbekistan
Prize money:$15 000
Website:
Latitude:41.03
Longitude:74.49
Map:Zoom In
singles | doubles
Player 1 Player 2ResultsDate
Final
Khumoun Sultanov UZB-Beibit Zhukayev KAZ6-26-1   13 Oct 19
1/2
Khumoun Sultanov UZB-Alexander Igoshin RUS6-26-0   11 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-Alibek Kachmazov RUS6-46-3   11 Oct 19
1/4
Khumoun Sultanov UZB-Timur Khabibulin KAZ6-16-2   11 Oct 19
Alibek Kachmazov RUS-Alexandr Binda RUS7-646-4   11 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-Sanjar Fayziev UZB6-33-66-3  11 Oct 19
Alexander Igoshin RUS-Timur Maulenov KAZ6-26-1   11 Oct 19
Second
Khumoun Sultanov UZB-Olimjon Nabiev UZB6-16-2   10 Oct 19
Sanjar Fayziev UZB-G. Korobeynikov UZB6-26-4   10 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-Egor Noskin RUS6-46-0   10 Oct 19
Alexandr Binda RUS-Savriyan Danilov RUS7-646-4   10 Oct 19
Alibek Kachmazov RUS-Roman Blokhin RUS6-44-66-4  10 Oct 19
Timur Maulenov KAZ-Shalva Dzhanashia RUS7-53-66-1  10 Oct 19
Alexander Igoshin RUS-I. Urinov UZB6-26-3   10 Oct 19
Timur Khabibulin KAZ-A. Zgirovsky BLR6-12-66-4  10 Oct 19
First
Khumoun Sultanov UZB-A. Liaonenka BLR7-56-3   09 Oct 19
Savriyan Danilov RUS-Maxim Ratniuk UKR7-636-3   09 Oct 19
Sanjar Fayziev UZB-Sergey Shipilov UZB6-46-3   09 Oct 19
G. Korobeynikov UZB-Martin Borisiouk BLR6-46-4   09 Oct 19
Shalva Dzhanashia RUS-Sagadat Ayap KAZ6-16-4   09 Oct 19
Timur Khabibulin KAZ-Sergei Pogosian RUS7-626-2   09 Oct 19
I. Urinov UZB-V. Sveridenko RUS6-26-1   09 Oct 19
Alexander Igoshin RUS-George Tsivadze GEO6-35-77-64  09 Oct 19
Olimjon Nabiev UZB-Oleg Khotkov UKR6-26-3   09 Oct 19
Alexandr Binda RUS-Saba Purtseladze GEO6-736-36-4  09 Oct 19
Roman Blokhin RUS-S. Saidkarimov UZB6-47-64   09 Oct 19
Egor Noskin RUS-Sergey Fomin UZB6-43-0ret.  09 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-Mark Tryakshin UZB7-56-1   09 Oct 19
A. Zgirovsky BLR-Matvey Minin RUS6-06-2   08 Oct 19
Alibek Kachmazov RUS-Mikhail Fufygin RUS7-646-3   08 Oct 19
Timur Maulenov KAZ-Anton Chekhov RUS6-34-67-62  08 Oct 19
Qualifying
Mark Tryakshin UZB-K. Abdumalikov UZB6-26-1   08 Oct 19
G. Korobeynikov UZB-Timur Sottimov UZB2-66-413-11  08 Oct 19
Sergey Shipilov UZB-A. Prudnikau BLR6-46-4   08 Oct 19
Roman Blokhin RUS-Maxim Krapivin RUS6-46-3   08 Oct 19
Saba Purtseladze GEO-Ivan Denisov RUS7-686-3   08 Oct 19
Alexandr Binda RUS-Igor Shrolik RUS6-27-64   08 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-S. Abzalov UZB7-56-4   08 Oct 19
Egor Noskin RUS-Adil Karimov UZB6-26-3   08 Oct 19
q-First
K. Abdumalikov UZB-S. Shofayziyev UZB7-677-62   07 Oct 19
Adil Karimov UZB-Victor Gurevich USA6-46-4   07 Oct 19
Beibit Zhukayev KAZ-Allanur Garryyev TKM6-46-2   07 Oct 19
S. Abzalov UZB-Nikita Chuev RUS6-26-4   07 Oct 19
Alexandr Binda RUS-Abdusamad Usmanov UZB6-26-1   07 Oct 19
Igor Shrolik RUS-Sobir Jalilov UZB6-06-0   07 Oct 19
Timur Sottimov UZB-S. Kutybaev UZB7-56-3   07 Oct 19
Roman Blokhin RUS-Samandar Azamatov UZB6-16-2   07 Oct 19
Maxim Krapivin RUS-Daniel Litvinov RUS5-76-310-7  07 Oct 19
Mark Tryakshin UZB-R. Ibrakhimov UZB6-47-5   07 Oct 19
Sergey Shipilov UZB-Artsiom Bardzin BLR6-36-3   07 Oct 19
A. Prudnikau BLR-Naesar Jewoor IND6-36-4   07 Oct 19
Saba Purtseladze GEO-N. Davlianidze GEO6-47-68   07 Oct 19
Ivan Denisov RUS-Roman Nashatyrkin RUS6-26-1   07 Oct 19
G. Korobeynikov UZB-M. Abdurakhmonov UZB6-06-2   07 Oct 19
Egor Noskin RUS-Damir Makhmudov KAZ6-26-1   07 Oct 19