Belarus F3
Tournament details

Belarus F3

 
Map not available
Date:Oct 13, 2014
Rank:Futures
Association:ATP
Court type:
 
I.hard
Country:Belarus Belarus
Prize money:$15 000
Website:
Latitude:
Longitude:
Player 1 Player 2ResultsDate
Final
Dzmitry Zhyrmont BLR-Maxim Dubarenco BLR6-23-67-65  13 Oct 14
1/2
Maxim Dubarenco BLR-Laurent Lokoli FRA7-647-5   13 Oct 14
Dzmitry Zhyrmont BLR-Laurynas Grigelis LTU6-34-66-3  13 Oct 14
1/4
Laurent Lokoli FRA-Artur Dubinski BLR7-656-1   13 Oct 14
Maxim Dubarenco BLR-Maxim Ratniuk UKR6-46-4   13 Oct 14
Dzmitry Zhyrmont BLR-Ilya Ivashka BLR6-46-2   13 Oct 14
Laurynas Grigelis LTU-Lukas Mugevicius LTU6-46-3   13 Oct 14
Second
Lukas Mugevicius LTU-Dmytro Badanov UKR2-66-36-4  13 Oct 14
Dzmitry Zhyrmont BLR-Maksim Malyshev UKR6-14-66-1  13 Oct 14
Ilya Ivashka BLR-Vasko Mladenov BUL7-56-1   13 Oct 14
Maxim Ratniuk UKR-Andrei Vasilevski BLR6-16-2   13 Oct 14
Maxim Dubarenco BLR-Vladzimir Kruk BLR7-56-3   13 Oct 14
Artur Dubinski BLR-Baris Erguden TUR6-47-64   13 Oct 14
Laurent Lokoli FRA-Alexandr Chepelev RUS6-16-0   13 Oct 14
Laurynas Grigelis LTU-Ivan Liutarevich BLR6-46-3   13 Oct 14
First
Maksim Malyshev UKR-Ilia Shatskiy RUS4-66-36-4  13 Oct 14
Baris Erguden TUR-D. Zarichanskyy BLR7-52-66-1  13 Oct 14
Lukas Mugevicius LTU-Maxim Tybar BLR6-26-2   13 Oct 14
Laurynas Grigelis LTU-Mikalai Haliak BLR6-16-1   13 Oct 14
Alexandr Chepelev RUS-Andrei Ciumac MDA6-46-4   13 Oct 14
Vasko Mladenov BUL-Anton Desyatnik RUS6-26-4   13 Oct 14
Maxim Ratniuk UKR-A. Halinko BLR6-12-67-5  13 Oct 14
Dzmitry Zhyrmont BLR-V. Uzhylovsky UKR6-26-2   13 Oct 14
Dmytro Badanov UKR-S. Shofayziyev UZB7-666-2   13 Oct 14
Andrei Vasilevski BLR-Aleksei Khomich BLR6-797-636-1  13 Oct 14
Maxim Dubarenco BLR-Andrei Andrukhou BLR6-46-2   13 Oct 14
Artur Dubinski BLR-Vladimir Korolev RUS7-56-2   13 Oct 14
Laurent Lokoli FRA-Patrik Fabian SVK6-42-66-1  13 Oct 14
Ivan Liutarevich BLR-Kirill Komarov RUS4-66-42-0ret. 13 Oct 14
Ilya Ivashka BLR-Cem Ilkel TUR6-36-766-3  13 Oct 14
Vladzimir Kruk BLR-Oleg Khotkov UKR6-37-61   13 Oct 14
Qualifying
Vasko Mladenov BUL-Daniel Pashayan RUS6-36-3   13 Oct 14
Kirill Komarov RUS-Egor Matvievici MDA6-26-1   13 Oct 14
Maksim Malyshev UKR-O. Kyrychenko UKR6-46-4   13 Oct 14
Anton Desyatnik RUS-Mantas Gricius LTU6-36-1   13 Oct 14
Aleksei Khomich BLR-Anatolii Mironov RUS6-16-3   13 Oct 14
D. Zarichanskyy BLR-Mikhail Yehayan BLR6-26-0   13 Oct 14
Vladimir Korolev RUS-Andrei Novikov BLR6-36-4   13 Oct 14
Oleg Khotkov UKR-A. Liaonenka BLR6-776-16-4  13 Oct 14
q-First
Mikhail Yehayan BLR-Maxim Dmitriev RUS6-36-1   13 Oct 14
Vladimir Korolev RUS-V. Sosulnikov BLR6-06-3   13 Oct 14
Andrei Novikov BLR-G. Maglakelidze BLR6-36-3   13 Oct 14
Vasko Mladenov BUL-M. Zilbershtein BLR6-06-0   13 Oct 14
Oleg Khotkov UKR-Egor Shutov RUS6-27-5   13 Oct 14
A. Liaonenka BLR-Eduard Biaskosty BLR6-47-5   13 Oct 14
Daniel Pashayan RUS-Mikita Heraskin BLR6-34-66-2  13 Oct 14
Kirill Komarov RUS-Valentin Bazunov RUS6-46-0   13 Oct 14
Egor Matvievici MDA-Vasil Yehorov UKR6-26-3   13 Oct 14
Maksim Malyshev UKR-Pavel Korenets BLR6-46-0   13 Oct 14
O. Kyrychenko UKR-Andrei Smirnov RUS6-16-0   13 Oct 14
Anton Desyatnik RUS-Roman Kucherenko UKR6-46-3   13 Oct 14
Aleksei Khomich BLR-Mikhail Galyamov RUS6-36-4   13 Oct 14
Anatolii Mironov RUS-Kiril Garkusha BLR6-16-2   13 Oct 14
D. Zarichanskyy BLR-Timofey Skripkin RUS6-16-0   13 Oct 14
Mantas Gricius LTU-Vadzim Kornia BLR6-16-0   13 Oct 14