Geogia F1
Tournament details

Geogia F1

 
Map not available
Date:Sep 02, 2013
Rank:Futures
Association:ATP
Court type:
 
Clay
Country:Georgia Georgia
Prize money:$15 000
Website:
Latitude:
Longitude:
Player 1 Player 2ResultsDate
Final
Toni Androic CRO-Benjamin Balleret MON6-24-67-5  02 Sep 13
1/2
Toni Androic CRO-Blazej Koniusz POL6-36-2   02 Sep 13
Benjamin Balleret MON-Romain Arneodo MON6-37-68   02 Sep 13
1/4
Blazej Koniusz POL-Marat Deviatiarov UKR6-46-4   02 Sep 13
Benjamin Balleret MON-Arkadiusz Kocyla POL6-16-1   02 Sep 13
Romain Arneodo MON-Yuriy Kryvoy UKR6-06-0   02 Sep 13
Toni Androic CRO-Peter Goldsteiner AUT7-56-3   02 Sep 13
Second
Marat Deviatiarov UKR-R. Slobodchikov RUS6-36-3   02 Sep 13
Arkadiusz Kocyla POL-Suren Vartanyan RUS6-36-3   02 Sep 13
Yuriy Kryvoy UKR-Gleb Alekseenko UKR6-42-67-65  02 Sep 13
Romain Arneodo MON-Maxim Dmitriev RUS6-16-2   02 Sep 13
Blazej Koniusz POL-Henrik Sillanpaa FIN4-66-26-3  02 Sep 13
Peter Goldsteiner AUT-Alexandr Kushakov UKR6-4ret.   02 Sep 13
Benjamin Balleret MON-A. Metreveli GEO6-36-3   02 Sep 13
Toni Androic CRO-Tobias Hinzmann GER6-16-4   02 Sep 13
First
Yuriy Kryvoy UKR-Alexios Halebian USA1-66-47-5  02 Sep 13
Toni Androic CRO-K. Gerlakh RUS6-16-0   02 Sep 13
Benjamin Balleret MON-Ryota Kishi JPN6-16-2   02 Sep 13
A. Metreveli GEO-Aleksandre Bakshi GEO6-26-1   02 Sep 13
Suren Vartanyan RUS-Aziz Avloev RUS6-06-4   02 Sep 13
Arkadiusz Kocyla POL-M. Khmiadashvili GEO6-47-5   02 Sep 13
Gleb Alekseenko UKR-Gleb Sakharov FRA6-36-4   02 Sep 13
Maxim Dmitriev RUS-G. Revazishvili GEO6-26-3   02 Sep 13
Romain Arneodo MON-Shota Meparidze GEO6-03-2ret.  02 Sep 13
Blazej Koniusz POL-Slavko Bjelica SRB6-06-2   02 Sep 13
Tobias Hinzmann GER-Robert Ziganshin RUS6-16-0   02 Sep 13
Alexandr Kushakov UKR-Paul Brown GBR6-06-1   02 Sep 13
Peter Goldsteiner AUT-Stepan Khotulev RUS4-67-56-4  02 Sep 13
Marat Deviatiarov UKR-G. Javakhishvili GEO7-56-0   02 Sep 13
R. Slobodchikov RUS-George Tsivadze GEO6-32-66-3  02 Sep 13
Henrik Sillanpaa FIN-Mikhail Galyamov RUS6-36-2   02 Sep 13
Qualifying
Yuriy Kryvoy UKR-Mihail Khaldeev RUS6-26-2   02 Sep 13
K. Gerlakh RUS-Igor Lakhno UKR6-26-2   02 Sep 13
Toni Androic CRO-Karen Sarkisian GEO6-06-0   02 Sep 13
Paul Brown GBR-R. Roba GEO6-16-1   02 Sep 13
G. Revazishvili GEO-Alexander Kunin RUS6-26-3   02 Sep 13
Slavko Bjelica SRB-Giorgi Datashvili GEO6-16-3   02 Sep 13
Suren Vartanyan RUS-Andrea Attrice ITA3-67-57-5  02 Sep 13
Aziz Avloev RUS-Denis Borisov RUS7-647-63   02 Sep 13
q-First
Slavko Bjelica SRB-Arakel Vartanyan RUS7-666-4   02 Sep 13
G. Revazishvili GEO-Artem Vu VIE6-14-1ret.  02 Sep 13
Aziz Avloev RUS-Varis Yagudin RUS6-37-65   02 Sep 13
Paul Brown GBR-G. Loqapishvili GEO6-06-1   02 Sep 13