M15 Irpin
Tournament details

M15 Irpin

 
Date:Aug 12, 2019
Rank:Futures
Association:ATP
Court type:
 
Clay
Country:Ukraine Ukraine
Prize money:$15 000
Website:
Latitude:50.31
Longitude:30.15
Map:Zoom In
Player 1 Player 2ResultsDate
Final
Vladyslav Orlov UKR-Nikita Mashtakov UKR6-36-1   17 Aug 19
1/2
Nikita Mashtakov UKR-Dennis Uspensky USA7-646-3   16 Aug 19
Vladyslav Orlov UKR-Artem Smirnov UKR6-03-67-5  16 Aug 19
1/4
Artem Smirnov UKR-David Volfson CAN6-17-65   15 Aug 19
Nikita Mashtakov UKR-O. Ovcharenko UKR6-23-66-4  15 Aug 19
Dennis Uspensky USA-Grigoriy Lomakin KAZ6-31-66-2  15 Aug 19
Vladyslav Orlov UKR-Oleksii Krutykh UKR1-66-37-5  15 Aug 19
Second
Oleksii Krutykh UKR-Timur Maulenov KAZ6-16-0   14 Aug 19
Grigoriy Lomakin KAZ-Sagadat Ayap KAZ6-36-3   14 Aug 19
Dennis Uspensky USA-Ivan Sergeyev UKR3-67-56-3  14 Aug 19
Artem Smirnov UKR-Daniil Savelev RUS6-26-0   14 Aug 19
David Volfson CAN-Igor Karpovets UKR6-46-3   14 Aug 19
O. Ovcharenko UKR-Ignacio Carou ARG6-26-1   14 Aug 19
Vladyslav Orlov UKR-Filip Kolasinski POL6-16-4   14 Aug 19
Nikita Mashtakov UKR-Oleg Dolgosheyev UKR6-746-16-3  14 Aug 19
First
Vladyslav Orlov UKR-Ivan Yatsuk USA6-46-4   13 Aug 19
Filip Kolasinski POL-Aleksandr Braynin UKR6-46-0   13 Aug 19
Oleksii Krutykh UKR-Dmitrii Baskov MDA6-06-2   13 Aug 19
Artem Smirnov UKR-Francesco Bessire ITA6-27-5   13 Aug 19
Igor Karpovets UKR-George Tsivadze GEO6-16-4   13 Aug 19
Grigoriy Lomakin KAZ-A. Liaonenka BLR6-33-0ret.  13 Aug 19
Ivan Sergeyev UKR-Illya Beloborodko UKR6-17-63   13 Aug 19
O. Ovcharenko UKR-Mykhaylo Muravyov UKR6-06-3   13 Aug 19
Nikita Mashtakov UKR-Dmytro Kamynin UKR7-615-76-2  13 Aug 19
Daniil Savelev RUS-Denis Parshutin UKR6-31-66-4  13 Aug 19
David Volfson CAN-Roman Boychuk UKR6-36-4   13 Aug 19
Dennis Uspensky USA-C. Solberg SWE6-46-0   13 Aug 19
Oleg Dolgosheyev UKR-Ivan Liutarevich BLR5-76-46-2  13 Aug 19
Ignacio Carou ARG-Egor Baklanov UKR7-56-4   13 Aug 19
Timur Maulenov KAZ-Artur Kulibaba LAT6-22-66-2  13 Aug 19
Sagadat Ayap KAZ-Vasko Mladenov BUL7-56-4   13 Aug 19
Qualifying
Dmitrii Baskov MDA-V. Gorodynskyi UKR4-66-310-5  12 Aug 19
Ivan Yatsuk USA-Gilad Tamar ISR6-16-3   12 Aug 19
David Volfson CAN-Vladyslav Lobak UKR6-756-110-6  12 Aug 19
O. Ovcharenko UKR-Beibit Zhukayev KAZ6-16-4   12 Aug 19
Filip Kolasinski POL-Simonas Zukauskas LTU6-16-1   12 Aug 19
Aleksandr Braynin UKR-Artsiom Bardzin BLR6-36-4   12 Aug 19
Daniil Savelev RUS-A. Sasnouski BLR6-41-610-6  12 Aug 19
Igor Karpovets UKR-Michal Skonieczny POL6-36-0   12 Aug 19
q-First
Beibit Zhukayev KAZ-Vasil Yehorov UKR7-56-3   12 Aug 19
Vladyslav Lobak UKR-Demian Hulyanich UKR6-36-1   12 Aug 19
David Volfson CAN-D. Veremeychuk UKR3-66-110-6  12 Aug 19
Ivan Yatsuk USA-Yaroslav Sokyrka UKR6-26-2   12 Aug 19
Gilad Tamar ISR-Danylo Shevchuk UKR6-26-2   12 Aug 19
Dmitrii Baskov MDA-Mikhail Yehayan BLR6-06-1   12 Aug 19
O. Ovcharenko UKR-Egor Matvievici MDA6-06-2   12 Aug 19
Simonas Zukauskas LTU-Mykola Vaskul UKR6-36-0   12 Aug 19
Filip Kolasinski POL-D. Holovchenko UKR6-06-0   12 Aug 19
Artsiom Bardzin BLR-N. Ushakov UKR6-36-3   12 Aug 19
Aleksandr Braynin UKR-David Quayle GBR6-36-4   12 Aug 19
A. Sasnouski BLR-Igor Solomatin UKR6-46-3   12 Aug 19
Daniil Savelev RUS-Vadim Kontseba UKR6-06-2   12 Aug 19
Michal Skonieczny POL-Daniil Tsebrenko UKR6-12-613-11  12 Aug 19
Igor Karpovets UKR-Julian Onken GER3-66-410-5  12 Aug 19
V. Gorodynskyi UKR-Philipp Sikorski UKR7-56-4   12 Aug 19